Strona główna

Twój koszyk

Strefa klienta

Potrzebujesz pomocy?

  • Infolinia 10:00 - 18:00 Pn - Pt
    Tel.: (34) 361 17 16
    Kom.: 603 70 10 80
  • Napisz:
Facebook Twitter
Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

płatności

  • PayU - Bezpieczne płatności internetowe

KONKURS - Moje eskapady, czyli konkurs dla aktywnych!

piątek, 10 maja 2013 piątek, 10 maja 2013
 Konkurs dla Wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i sporty ekstremalne- organizatorzy ufundowali atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 czerwca. ZAPRASZAMY 

W serwisie www.escapador.pl promującym aktywny wypoczynek rozpoczął się konkurs „Moje eskapady, czyli życie nie kończy się za biurkiem!”, w którym można wygrać turystyczne ładowarki z panelem solarnym.

Do 30 czerwca wszyscy chętni mogą nadsyłać prace, w których zrelacjonują za pomocą tekstu lub zdjęć wyprawę życia! Być może miała ona miejsce podczas wakacji, może w czasie ferii zimowych, a może taka wyprawa odbędzie się jeszcze w trakcie trwania konkursu!
 

Nie ma znaczenia czy akcja działa się na wodzie, na lądzie czy w powietrzu. Ważne są przeżycia i emocje, które wówczas pchały do działania. W konkursie oceniany będzie autentyzm zdarzeń, ilość adrenaliny, która wydzieliła się podczas przygód i emocje. Im ciekawsza relacja, tym większe szanse na wygraną.

Nagrodami w konkursie są gadżety, które na pewno przydadzą się podczas ekstremalnych wycieczek, ale równie dobrze poradzą sobie w codziennym użytkowaniu.

Pula nagród ufundowanych przez www.podatki.biz wynosi 1700 złotych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu pod adresem: http://www.escapador.pl/konkursy/moje-eskapady

Ambilion.pl
on Google+