Strona główna

Twój koszyk

Strefa klienta

Potrzebujesz pomocy?

  • Infolinia 10:00 - 18:00 Pn - Pt
    Tel.: (34) 361 17 16
    Kom.: 603 70 10 80
  • Napisz:
Facebook Twitter
Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

płatności

  • PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Dlaczego trampoliny fitness

wtorek, 29 listopada 2011 czwartek, 22 sierpnia 2013
 Sprzęt do ćwiczeń wcale nie musi być drogi. Przykładem może być domowa trampolina fitness.To  idealne narzędzie do zrzucenia zbędnych kilogramów i poprawienia kondycji.

Jak często wymigujesz się od ćwiczeń? Tłumaczysz, że nie masz pieniędzy na drogi sprzęt, czy karnet do siłowni. Twierdzisz, że nie masz czasu i jesteś zmęczony po pracy. Koniec wymówek.

Trampolina fitness to niedrogi i niewielki sprzęt, na którym możesz ćwiczyć także w domu. Możesz włączyć ulubioną muzykę, a nawet telewizor. Ćwiczenia świetnie wpływają nie tylko na kondycję, ale także na samopoczucie.

Niektóre trampoliny są składane, a więc łatwe w przechowywaniu. Co ważne ich wytrzymałość na obciążenie jest naprawdę duża (nawet do 100 kg). Po twoich zajęciach fitness mogą bawić się na niej dzieci, polepszając w ten sposób swoją koordynację ruchową. Dzięki skokom na trampolinie w ciągu godziny spalisz ponad 1000 kilokalorii! Skacząc napinamy swoje mięśnie brzucha, aby utrzymać równowagę. Ponadto ćwiczenia korzystanie wpływają na układ krążenia oraz obniżają cholesterol. Trening pomoże w zredukowaniu, cellulitu, ale także… stresu. Uwolnisz się od złych emocji i dodasz sobie energii. 

Jest wiele rodzajów ćwiczeń odchudzających, które możemy wykonywać z pomocą tego urządzania. Na przykład skacz mając obydwie nogi złączone, a ręce wyciągnięte przed siebie lub biegnij w miejscu mocno wymachując nogami, aby uderzały o pośladki. Możesz także robić – znane wszystkim – pajacyki lub przysiady z podskoku. Dobrą propozycją są także skoki z podnoszeniem wysoko kolan lub swobodne skoki, jednak z systematycznym zwiększaniem tempa.

Bardzo ważne jest, aby podczas treningu utrzymywać prawidłową, a więc wyprostowaną pozycję ciała. Przeciwwskazania do ćwiczeń są jedynie dla osób, które mają problemy z utrzymaniem równowagi, spowodowanymi zaburzeniami błędnika. Kupując trampolinę warto poradzić się sprzedawcy. Aby wystrzegać się kontuzji należy wybrać dobrą trampolinę składającej się z elastycznej batuty rozłożonej na podpartych sprężynami metalowych nóżkach. 

 

Wideo

Domowa trampolina fitnessAmbilion.pl
on Google+